XI edycja Konkursu na Prezentację w Języku Angielskim zakończona!

 

W dniu 8 czerwca, w gościnnych murach radzionkowskiego Centrum Kultury „Karolinka” odbyła się, zorganizowana przez Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie, XI edycja Konkursu na Prezentację w Języku Angielskim pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Radzionków, pana dr Gabriela Tobora oraz Posła na Sejm RP, dr Tomasza Głogowskiego.

Tradycyjnie uczestniczyli w niej uczniowie Gimnazjów z Tarnowskich Gór, Bytomia, Piekar Śląskich oraz Radzionkowa. W sumie, w zmaganiach konkursowych wzięło udział 45 młodych ludzi, którzy w trzech kategoriach: piosenka, wiersz oraz scenka, zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne -  wokalne i aktorskie w języku angielskim. Spotkanie młodych adeptów sztuki – mimo formuły konkursu – było okazją do zaprezentowania swoich uzdolnień artystycznych pasji i umiejętności językowych, lecz przede wszystkim wzajemnego poznania się i wspólnej zabawy.  (Realcja fotograficzna znajduje się w Galerii)

Gratulujemy wszystkim uczestnikom Konkursu stworzenia wspaniałej atmosfery oraz życzymy dalszych sukcesów.

Przedstawiamy Wyniki XI edycji Konkursu na Prezentację w Języku Angielskim

Kategoria  PIOSENKA

I miejsce: Oliwia Buczyńska z Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie oraz Paulina Konik z Miejskiego  Gimnazjum nr 1  w Piekarach Śląskich
II miejsce: Dominika Kalinowska z Publicznego Gimnazjum im.  Jana III Sobieskiego w Tarnowskich Górach
III miejsce: zespół muzyczny z składzie: Grzegorz Gembczyk, Mateusz Filingier, Mateusz Makielak, Miłosz Bichalski z Publicznego Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Tarnowskich Górach
Wyróżnienie: Dominika Wiśniewska z Salezjańskiego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego  w Tarnowskich Górach

Kategoria  WIERSZ

I miejsce: Agata Pachulska z Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie
II miejsce: Wiktoria Turek z Publicznego Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Tarnowskich Górach
III miejsce: Mateusz Pyka z Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie oraz  Karolina Krzak z Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie
Wyróżnienie: Elżbieta Nowicka z Publicznego Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Tarnowskich Górach

Kategoria  SCENKA

I miejsce: Agata Pachulska, Marta Kurzok, Samanta Patoń, Aleksandra Matysik z Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie oraz Julia Klewaniec z Publicznego Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego w Tarnowskich Górach
II miejsce: Maciej Kazimierek, Patryk Kronberg, Michał Cziba z Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie

III miejsca i wyróżnień w tej kategorii nie przyznano

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym oraz ich opiekunomŚmiech

Serdeczne podziękowania składamy na ręce wszystkich, którzy wspierali naszą społeczność w organizacji XI edycji konkursu, a szczególnie patronów honorowych-pana burmistrza, dr Gabriela Tobora oraz posła na Sejm Rp, dr Tomasza Głogowskiego.

Słowa uznania kierujemy w stronę pani Agnieszki Jochlik - głównej animatorki konkursu oraz pań: Eweliny Podzimskiej - Czerniewicz, Agnieszki Rudoll i Joanny Bojczyk, dzięki którym konkurs został zrealizowany na tak wysokim poziomie, zarówno organizacyjnym jak i artystycznym.

Szczególne podziękowania składamy sponsorom, dzięki którym laureaci konkursu zostali uhonorowani wspaniałymi nagrodami, a wszyscy uczestnicy mogli poczęstować się słodyczami i napojami.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.