DNI RADZIONKOWA

10 czerwca społecznosć Gimnazjum wzięła udział w tradycyjnym korowodzie organizowanym corocznie z okazji

Dni Radzionkowa. Uczniowie naszej szkoły czynnie uczestniczyli w imprezach organizowanych z tej okazji.

Pierwszym akcentem był udział uczniów w VI Otwartej Konferencji Ekologicznej „Szukamy rady na odpady” pod hasłem „Chemia – człowiek, środowisko, cywilizacja”, która odbyła się w C.K. Karolinka, w dniu 2 czerwca. Kolejnym, bardzo ważnym, bo artystycznym wydarzeniem dla młodzieży był ich liczny udział w otwarciu autorskiej wystawy radzionkowskiego artysty - malarza Andrzeja Styrny, w dniu 3 czerwca. Młodzież zachwyciła się pięknymi, surrealistycznymi dziełami, które mogła zobaczyć na wystawie w galerii "Mozaika". Nasze tancerki z zespołu FESS zaprezentowały najnowsze choreografie przygotowane przez opiekunkę, panią Agnieszkę Jochlik, podczas występów na scenie przed Centrum Kultury "Karolinka" w dniu 12 czerwca. A 15 czerwca nasi uczniowie wezmą udział w Festynie rodzinnym podsumowującym realizację projektu literacko-plastycznego pt. „U nas ciekawiej, czyli odkrywamy tajemnice miasta” , w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Oczywiście nie zabraknie naszych artystek z zespołu FESS oraz rozśpiewanych Oliwii i Ani na Festynie rodzinnym – CIDERFEST organizowanym przez Parafię św. Wojciecha w dniu 19 czerwca.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.