Karta Motorowerowa – zdaj egzamin.

9 czerwca 2011 roku uczniowie naszego gimnazjum, którzy ukończyli 13 lat mieli możliwość zdać egzamin na kartę motorowerową. Warunkiem przystąpienia do części praktycznej był zdany egzamin z teorii. Część teoretyczna w tym roku przyjęła formę egzaminu ustnego. Część praktyczna odbyła się na placu manewrowym mieszczącym się na boisku Zespołu Szkół Techniczno-Humanistycznych w Radzionkowie.

Egzamin praktyczny podobnie jak część teoretyczną oceniali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach, młodszy aspirant mgr Dariusz Dębski oraz sierżant sztabowy Arkadiusz Kopczyński z Sekcji Ruchu Drogowego. Uczniowie przystępujący do egzaminu mieli za zadanie: przygotować się do jazdy, przejechać korytarz z desek, wykonać slalom pomiędzy tyczkami, wykonać ósemkę, a następnie zatrzymać się w wyznaczonym miejscu. Do egzaminu przystąpiło dziewiętnastu gimnazjalistów z czego piętnastu uzyskało uprawnienia do kierowania motorowerem.                                                                                                                        Nad prawidłowym przebiegiem egzaminu z ramienia szkoły czuwali:                         mgr Janina Siwakowska oraz mgr Jacek Nowak.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.