I miejsce zespołu FESS w województwie!

Nasz utalentowane uczennice ze szkolnego Zespołu Tanecznego FESS, prowadzone przez mgr Agnieszkę Jochlik,  zdobyły I miejsce w województwie w Festiwalu Artystycznym Dzieci i Młodzieży Szkolnej organizowanym pod Patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy, który odbył się w dniach 16 – 22 maja 2011r.

Spośród 56 zespołów tanecznych z całego województwa śląskiego nasze dziewczęta okazały się NAJLEPSZE!!!  Opiekunka zespołu wraz z przedstawicielkami roztańczonych uczennic w dniu 14 czerwca,  podczas Koncertu Laureatów, odebrały Statuetkę i dyplom z rąk przedstawicieli Urzędu Miasta Częstochowy – Pana Ryszarda Stefaniaka – Naczelnika Wydziału Edukacji i Pana Ireneusza Kozyry – Naczelnika Wydziału Kultury, Sportu i Promocji Miasta.

Dumni i szczęśliwi gratulujemy WAM ogromnego sukcesu, życząc wielu kolejnych w przyszłym roku szkolnymŚmiech

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.