UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2010 - 2011

DYREKTOR SZKOŁY INFORMUJE:

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2010 - 2011 odbędzie się w dniu 22 czerwca.

Przebieg uroczystości:

9.15 - Msza święta w intencji społeczności Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie, w kościele św. Wojciecha
10.00 - Uroczysta akademia podsumowująca rok szkolnyt 2010-2011 oraz pożegnalna dla uczniów klas III, w Centrum Kultury "Karolinka"( ceremoniał szkolny, program artystyczny, wspomnienie o Magdalenie Horzela, podziękowania uczniów, wręczenie uczniom świadectw z wyróżnieniem oraz nagród za szczególne osiągnięcia, podsumowanie osięgnięć szkoły w roku 2010/2011 - dyrektor szkoły, program artystyczny na wesoło)
11.30 - spotkania pożegnalne uczniów z wychowawcami klas w budynku szkoły

Dyrekcja i nauczyciele serdecznie zapraszają do udziału w uroczystym zakończeniu roku szkolnego WSZYSTKICH RODZICÓW, aby razem ze swoimi dziećmi mogli przeżywać radość z osiągniętych sukcesów.