KOMERS 2011

W dniu 17 czerwca,  w restauracji „Letocha” odbył się,  tradycyjnie organizowany przez Radę Rodziców, pożegnalny bal trzecioklasistów. Nasi absolwenci na swoim komersie stworzyli wspaniałą atmosferę! Wszyscy doskonale się bawili. Były dedykacje dla przyjaciół i nauczycieli. Zobaczyliśmy też, specjalnie przygotowaną choreografię w wykonaniu nauczycieli: pani Agnieszki Jochlik i pana Leszka Sudera, przygotowaną dla uczczenia pamięci naszej nieodżałowanej  nauczycielki, pani Magdaleny Horzela. Na koniec wszyscy zaśpiewali pieśń pożegnalną o przyjaźni, która nigdy nie przemija. Nauczyciele i rodzice otrzymali piękne podziękowania za opiekę podczas balu. A DJ Karol spisał się NA MEDAL!
Spotkanie to na długo pozostanie w naszej pamięci.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, którzy przygotowali dla naszych wychowanków TAK RADOSNE I PAMIĘTNE SPOTKANIE.Śmiech

Zdjęcia znajdziecie w Galerii zdjęć

 

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.