Wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie na plakat o Tolerancji

Nasze utalentowane trzecioklasistki- Bernadeta Nocoń, Beata Tobór i Magda Markusik-  zdobyły nagrodę w  ogólnopolskim konkursie plastycznym na plakat o tematyce antydyskryminacyjnej „Po co nam tolerancja?”,  a ich prace wyróżniono ekspozycją na wystawie w Oświęcimskim Centrum Kultury.
Serdecznie gratulujemy uczennicom oraz opiekunce , pedagogowi  szkolnemu - mgr Patrycji Słupik, , która zachęciła i zmobilizowała młodzież do wzięcia udziału w przedsięwzięciu.
Konkurs, w którym brali udział uczniowie polskich szkół wszystkich szczebli, organizowały wspólnie: Centrum Żydowskie w Oświęcimiu, Fundacja Peace Festival oraz Stowarzyszenie Romów w Polsce. Jego celem było zachęcenie młodzieży do refleksji na temat znaczenia tolerancji dla rozwoju demokracji, społeczeństwa obywatelskiego oraz pokojowego współistnienia ludzi na świecie.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.