Dyktando

19 wrzesnia 30 uczniów szkoły wzięło udział w szkolnym Dyktandzie - I etapie konkursu ortograficznego, zorganizowanym przez posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, pana Jana Kaźmierczaka. Zwycieżca etapu szkolnego będzie reprezentował naszą szkołe  w etapie finałowym, zorganizowanym w siedzibie biura poselskiego w Gliwicach.

Nagrodą dla zwycięzców II etapu będzie udział w sfinansowanej przez pana posła wycieczce do Warszawy, obejnmującej m.in. zwiedzanie siedziby Sejmu RP ( około połowy października). Wyniki zostaną ogłoszone jeszcze w tym tygodniu. Etap szkolny zorganizowały i przeprowadziły nauczycielki języka polskiego, panie Joanna Bojczyk, Bogusława Klimczok oraz Aleksandra Pachulska.

Oto wyniki Konkursu:
I miejsce Beata Tobór klasa III b
II miejsce Patrycja Michalik klasa III d
Weronika Kamińska klasa III a

Do II etapu zakwalifikowała się zatem Beata Tobór. i będzie reprezentowała naszą szkołe podczas finałowych zmagań z ortografią  w Gliwicach.  GRATULUJEMY:)