NAGRODA MINISTRA OŚWIATY dla AGNIESZKI JOCHLIK

10 października 2011 roku otrzymaliśmy wspaniałą wiadomość! Nasza nauczycielka, mgr AGNIESZKA JOCHLIK została wyróżniona NAGRODĄ MINISTRA OŚWIATY za wybitne osiągnięcia dydaktyczne, wychowawcze oraz dziełalność charytatywną i wychowanie młodzieży w duchu europejskim.

Cała społeczność cieszy się razem z laureatką tej - jakże zaszcztnej NAGRODY - i składamy serdeczne GRATULACJE, życząc powodzienia i dalszych sukcesów w zawodzie nauczyciela. Życzymy również wiele satysfakcji płynącej z pełnienia misji nauczania i wychowania młodzieży oraz dalszej realizacji tej wielkiej pasji jaką jest wybrany przez Panią i ukochany zawód.

Uroczystość wręczenia NAGRODY MINISTRA OŚWIATY odbyła się 17 października w sali audytoryjnej Parnassos Biblioteki Śląskiej w Katowicach.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.