DZIEŃ PAPIESKI

18 października społeczność gimnazjum obchodziła uroczyście Dzień Papieski z okazji 33 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Papieża. Już po raz jedenasty obchodzony był Dzień Papieski; w tym roku pod hasłem "Jan Paweł II - "Człowiek modlitwy".

Uczniowie klas IId i IIe, pod kierunkiem mgr Bogusławy Klimczok, przygotowali piękną akademię w ramach Projektu Edukacyjnego. Młodzież zgromadzona w Centrum Kultury "Karolinka" w niezwykłym, pełnym szacunku skupieniu wspominała życie Jana Pawła II skupiając się na WARTOŚCIACH, którymi kierował się nasz duchowy przewodnik, a którymi powinniśmy się kierować w swoim życiu. Celem tegorocznego Dnia Papieskiego - jak zaznaczył ks. Kowalczyk - było „rozbudzenie ducha modlitwy, co będzie wypełnianiem duchowego testamentu papieża Polaka".

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.