Narodowe Święto Niepodległości

Społeczność Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka włączyła się w obchody Narodowego Święta Niepodległości. W tygodniu poprzedzającym Dzień 11 listopada wychowawcy klas I, II i III przeprowadzili lekcję historii i patriotyzmu realizując temat „Jeszcze Polska nie zginęła…” – Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada, wg specjalnie przygotowanych na tę okazję scenariuszy.Uczennice klasy II e, pod kierunkiem mgr Małgorzaty Ligoń i przy dużej pomocy jednej z mam, wykonały 50 biało-czerwonych kotylionów.

Młodzież gimnazjum pod opieką nauczycieli aktywnie uczestniczyła w miejskich obchodach Święta Niepodległości wystawiając Poczet Sztandarowy, uczestnicząc w Mszy Świętej w intencji Ojczyzny, w kościele pw. św. Wojciecha oraz w uroczystości składania wiązanek kwiatów pod Pomnikiem Powstańców Śląskich na Forum Miejskim na Placu Letochów.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.