II TALENTIADA 2011

19 listopada w Centrum Kultury "Karolinka odbyła się II edycja Konkursu Talentów "TALENTIADA 2011", w którym wzięło udział 34 śpiewających solistów i zespołów wokalnych.  W konkursie wzięło udział 3 uczniów naszej szkoły: Aneta Szulc z kl. I d, która zaśpiewała piosenkę Hallelujah", Łukasz Ungier z kl. I c, który zaprezentował jurorom piosenkę polską "Co mi panie dasz" oraz Dominika Kwiatkowska z kl. I a, której urocza interpretacja piosenki "Use Somebody" zaowocowała zdobyciem III miejsca!

GRATULUJEMY naszym młodym artystom, życząc jednocześnie dalszego rozwijania talentu piosenkarskiego. Z pewnoscią usłyszymy Was na niejednej akademii i Akcji szkolnej.Śmiech

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.