Nasze drugie urodziny

1 grudnia 2011 r. będziemy świętować 2 urodziny szkolnego Koła Dziennikarskiego oraz internetowej gazety „Czarno na Białym”.
Dopiero co przestaliśmy raczkować, a na naszym koncie zapisało się wiele uczniowskich imion, ciekawych spotkań i wyjazdów.

• W ciągu 2 lat współpracowało z nami 30 uczniów.
  • Wydaliśmy 5 numerów szkolnej gazety.
  • Nawiązaliśmy współpracę z prasą lokalną – „Głosem Radzionkowskim” oraz „Kurierem Radzionkowskim”.
  • Wzięliśmy udział w Projekcie Edukacyjnym „ABC Młodego Dziennikarza”.
  • Byliśmy na wycieczce w OTV Kraków.
  • Zwiedziliśmy Drukarnię „Leyko” w Krakowie.
  • Spotkaliśmy się z redaktorem Grzegorzem Bylicą.
  • No…jedliśmy także ostatnio wspólnie pyszne pączki i uczestniczyliśmy w sesjach fotograficznych… Śmiech

W tym roku szkolnym nasze szeregi zasiliły uczennice z klasy pierwszej. Już wkrótce zaskoczą Was nowymi pomysłami!
Dzięki przeprowadzonej w czerwcu ankiecie wiemy, że największą popularnością wśród młodzieży cieszą się „Listy gończe”, fotoreportaże oraz fotozagadki. Z pewnością nie zabraknie ich w kolejnych numerach naszej gazety. Pragniemy być blisko Was i Waszych spraw!

ŚmiechZapraszamy do współpracy!