"Pamiętajcie o ogrodach"

Uczniowie klas I i II wzięli udział w kategorii plastycznej szkolnego etapu Powiatowego Konkursu Artystycznego „Pamiętajcie o ogrodach…”, zorganizowanego w ramach „GIMNAZJALNYCH  ROZMAITOŚCI  2011" przez GMINNĄ BIBLIOTEKĘ PUBLICZNĄ w Krupskim Młynie.   Oto uczniowie, których piękne prace plastyczne zakwalifikowały się do etapu powiatowego: Filip KOBEK I c, Patryk ZAPAŁA I c, Adrianna PILARSKA I c, Zuzanna SYNOŚ I a, Natalia ŚCIGAŁA I c, Dorota PAWNUK IIc,  Agnieszka BRZEZINA II c.( zdjęcia prac można zobaczyć w Galerii)

W kategorii LITERACKIEJ konkursu wzięły udział uczennice z klasy III d, których prace zostały wysłane na etap powietowy. Są to:Justyny KUCZKOWSKIEJ baśń pt. Trwaj ma historio” oraz Patrycji MICHALIK baśń pt. „Fontanna nieśmiertelności”.

Życzymy sukcesu w etapie powiatowym :)

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.