Sukces w Konkursie Fotograficznym!

31 października w radzionkowskim Urzędzie Miasta oficjalnie ogłoszono wyniki VIII edycji Konkursu Fotograficznego "Radzionków w kadrze zatrzymany". Komisja konkursowa wyłoniła najlepsze prace w trzech kategoriach: "Nasze Miasto", "Reportaż" ( lub zdjęcie reporterskie) oraz "Dni Radzionkowa"

Agnieszka Pietron - uczennica klasy II d przygotowała reportaż pod tytułem "Radzionkowski rzeźbiarz", który został uhonorowany przez komisję konkursową Pierwszą Nagrodą.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 22 listopada w Urzędzie Miasta. Zgodnie z regulaminem konkursu, nagrodzone fotografie będą wykorzystane do promocji naszego miasta. Nagrodzony reportaż fotograficzny Agnieszki mozna już zobaczyć w Galerii.

Serdecznie gruatulujemy sukcesu cichej, skromnej, a jakże  utalentowanej AGNIESZCEŚmiech

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.