Dar Serca

21 grudnia przedstawicielki Społeczności Gimnazjalnej wraz z katechetką, mgr Marią Kielar - Czapla przekazały DAR SERCA jednemu z podopiecznych  Zespołu Dziennych Ośrodków Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczych i Rehabilitacyjnych dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Radzionkowie.

Młodzież i nauczyciele uczestniczyli w zorganizowanej 6 grudnia przez Szkolne Koło Caritas i Pedagoga Szkolnego "Słodkiej , mikołajkowej przerwie". Udało nam się wtedy zebrać kwotę 200 złotych, którą z radością przekazalismy naszemu koledze.

Dziękujemy nauczycielom i rodzicom za wspaniałe słodkości, których przygotowanie pozwoliło nam wykonać ten piękny gest.Śmiech

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.