Spotkania Opłatkowe i Jasełka

22 grudnia odbyły się w naszej szkole tradycyjne Spotkania Opłatkowe uczniów z nauczycielami. Kolejnym elementem tego przedświątecznego, szkolnego Dnia były Jasełka. W bieżącym roku przygotowali je uczniowie klasy III c pod kierunkiem księdza Rafała Oleksego do scenariusza naszej ubiegłorocznej absolwentki - Weroniki SOK.

Efektem wielu prób i ogromnego zaangażowania w realizację przedstawienia była wspaniała gra aktorska oraz atmosfera towarzysząca temu spotkaniu.Treść Jasełek nawiązała do historii Bożego Narodzenia i czasów współczesnych oraz kwestii Wiary w Nowonarodzonego. To spotkanie aktorsko - biblijne przebiegsało pod hasłem wiary w Boga i odnajdywania Go w sobie.

Myślę, że słowa zawarte w końcowym przesłaniu przemówiły do Was - droga młodzieży. Niech Dobro tkwiące w Was promieniuje na Waszych przyjaciół i Rodziny. WESOŁYCH ŚWIĄT !

z-ca dyr. Weronika Sitarz

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.