Walentynki 2012

14 lutego – w dniu Świętego Walentego -  panowała w naszej szkole wyjątkowa atmosfera . W powietrzu wyczuwało się pozytywną energię, a podczas przerw dobry nastrój pogłębiały słodkie wrażenia smakowe. Dlaczego?  Z inicjatywy Rady Młodzieży oraz Szkolnego Koła „Caritas”  przez cały dzień uczniów wabiło słodkie, walentynkowe  stoisko z galaretkami, pączkami, goframi, różnego rodzaju ciastami ( babki piaskowe, ciasto z orzechami, ciasta drożdżowe, ciasteczkowe, różnobarwne serduszka oraz muffinki o całej gamie kolorów i smaków) i lizakami w kształcie serduszek. W rejonie dyżurów Rady Młodzieży czynna była Poczta Walentynkowa – piękna, przygotowana przez uczniów skrzynka na listy, kartki i życzenia walentynkowe  z lekcji na lekcję stawała się coraz pełniejsza. Cała szkoła została udekorowana serduszkami i innymi ozdobami walentynkowymi, a na czwartek Rada Młodzieży zapowiedziała Bal Walentynkowy, który poprowadzi – jak zapowiadają plakaty informacyjne rozmieszczone na terenie całego budynku – DJ Bronek. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym balu

Dziękujemy naszym koleżankom i kolegom oraz ich rodzicom za przygotowanie kolejnej „Słodkiej Przerwy”.  Dziękujemy uczennicom klasy III b: Magdalenie Markusik, Karolinie Grabowskiej, Natalii Nolewajka, Kasi Hajda, Anecie Włodarczyk, Marcie Tobor, Natalii Susek, Weronice Michalskiej, Natalii Krysiak; z kl. IIIe: Danielowi Toborowi; z kl. I b – Martynie Pyka; z kl. II c – Agnieszce Brzezina; z kl. II e: Viktorii Wisniewski, Alicji Niedziela, Oliwii Miś;

 Cel oczywiście charytatywny przyniósł nam dość sporą kwotę – 300 złotych, które przeznaczymy na pomoc naszym kolegom z NEPALU.

Dziękujemy wszystkim – tym piekącym, sprzedającym i kupującym - za zaangażowanie, ogromne dobre serce  i pozytywną atmosferę Walentynek.Śmiech

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.