Szkolne Koło Caritas z kolejną akcją „Mufinka dla dziewczynki”

 Wytrwałe i chętne do niesienia pomocy dziewczyny ze Szkolnego Koła Caritas nie oszczędziły sobie pracy podczas ich święta. Wystąpiły z propozycją kolejnej „Słodkiej przerwy”, którą  odpowiednim na ten dzień  tytułem nazwała Rada Młodzieży - „Mufinka dla dziewczynki”. Na stałym już miejscu pojawiły się słodkości - ciasta i zwyczajowe już „mufinki”, które sprawiły, że Dzień Kobiet zapisał się w pamięci dziewcząt, nie tylko z powodu pomysłowych prezentów, które otrzymały od swoich  kolegów z klasy. Zresztą Panowie też raczyli się słodkościami.

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli się kolejnej caritasowej akcji, którą  wesprzemy kolejne dzieło charytatywne.


Maria Kielar-Czapla
Opiekunka S.K. Caritas

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.