Sukces szkolnego chóru!

18 marca chór szkolny wziął udział w regionalnym konkursie "Przidom do nos po niyszporach". Wsród uczestników konkursu znaleźli się wdzięczni przedszkolacy, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz osoby dorosłe. Nasz zespół został uhonorowany nagrodą w postaci DVD za zdobycie I miejsca w swojej kategorii. Chórzysci otrzymali również drobne nagrody indywidualne oraz bilet do kina w C. K. "Karolinka". Chór - w przepięknych, radzionkowskich strojach - zaprezentował wiązankę piesni śląskich: "Dzieweczka ze Śląska", "Niy szoł bych jo" oraz "Kto sie ojca, matki woży" przygotowanych z ruchem scenicznym. Na prosbę organizatorów ( Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Rojcy) zespół wokalny zaśpiewał również przed rozpoczęciem konkursu pieśń "Ty pójdziesz górą...", a na zakończenie pieśń "Jestem śląskie dziecko..."

GRATULUJEMY sukcesu chórzystom i ich opiekunce - mgr Weronice SitarzŚmiech

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.