Gość z dalekiego Nepalu

28 marca odwiedził naszą szkołę gość z dalekiego Nepalu - Bimal Osti. Przybył na zaproszenie pań Agnieszki Rudoll, Barbary Szołtysik oraz Eweliny Podzimskiej – Czerniewicz, które spotkały  tego uroczego człowieka na Międzynarodowym obozie EuroWeek. Wolontariusz z Nepalu poprowadził integracyjno – edukacyjną lekcję w języku angielskim oraz spotkał się z uczniami klas pierwszych i II e. Podczas prezentacji przybliżył naszym uczniom piękno kultury Nepalu oraz opowiedział o swojej pracy z sierotami objętymi opieką w jego rodzinnej miejscowości. Zachęcił naszą młodzież do wspierania fundacji opiekujących się sierotami i będącymi w trudnej sytuacji dzieci nepalskich. Dziękujemy panu Bimalowi Osti za wizytę w naszej szkole. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy szczęśliwego powrotu do Nepalu

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.