IX Szkolne Targi Edukacyjne

29 marca odbyły się IX Szkolne Targi Edukacyjne. Nasza szkoła gościła przedstawicieli 24 szkół ponadgimnazjalnych. którzy przedstawili swoją ofertę edukacyjną uczniom klas II i III naszej szkoły oraz uczniom klas III gimnazjum Zespołu Szkół Podstawowo - Gimnazjalnych w Radzionkowie. Na targach obecni byli również pracownicy Powiatowej Poradni Pedagogiczno - Psychologicznej, którzy służyli radą w podjęciu decyzji wyboru szkoły ponadgimnazjalnej. Uczniowie klas III naszej szkoły wzięli również udział w Dniu Otwartym radzionkowskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich w Radzionkowie.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i realizacji IX Edycji Szkolnych Targów Edukacyjnych w naszej placówce.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.