AKCJA, AKCJA - Dar Serca dla kolegów z Nepalu

3 kwietnia odbył się wspaniały, charytatywny koncert przygotowany przez utalentowanych artystycznie uczniów przygotowanych przez ich nauczycieli - przewodników.Tytuł koncertu: AKCJA, AKCJA - Dar Serca dla kolegów z Nepalu.

Takie koncerty są wieloletnią tradycją naszej szkoły. W tym roku - podobnie jak w poprzednich latach - nad przygotowaniem tego wydarzenia czuwała przede wszystkim opiekunka Szkolnego Kabaretu "Pod oBojczykiem", mgr Joanna Bojczyk oraz Rada Młodzieży i Szkolne Koło Caritas.

 

Członkowie kabaretu przedstawili wiele scenek przygotowanych podczas cotygodniowych prób i zachwycili, a przede wszystkim rozbawili obecną na koncercie młodzież. Wszyscy kabaretowicze wykazali się ogromnym talentem aktorskim, a często wręcz brawurowo zagrali swoje role. Dzielnie wspierali ich uczniowie i uczennice utalentowani muzycznie, a wśród nich: Patrycja Michalik, Dominika Kamińska, Aneta Szulc i Łukasz Ungier, których subtelne i piękne artystycznie interpretacje zagranicznych piosenek wywołały aplauz publiczności. Piosenkarzy przygotowała mgr Weronika Sitarz. Na uwagę zasługuje nasz -zawsze wyczekiwany - Zespół Taneczny FESS, który wystąpił w trzech odsłonach. Absolwentki - czyli "Stary FESS" jak profesjonalistki zatańczyły 2 tańce - Brodwey oraz Rock. Natomiast FESS w nowym składzie zatańczył piękny układ taneczny w choreografii naszej absolwentki - Marty Prodlik, która wspiera mgr Agnieszkę Jochlik w pracy z zespołem. Uczestniczki Międzynarodowego Obozu EuroWeek przedstawiły fotorelację i wspomnienia ze realizowanego projektu. Pięknym tłem dla młodych artystów była pełna dyskrecji, lecz zaprojektowana i wykonana z ogromnym smakiem i wyczuciem estetycznym dekoracja. Autorami byli uczniowie kierowani przez mgr Joannę Bojczyk oraz mgr Małgorzatę Ligoń.

Rada Młodzieży w najbliższym czasie przedstawi wyniki współzawodnictwa klas w realizacji Akcji  Charytatywnej: Dar Serca dla kolegów z Nepalu.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji Koncertu i włożyli swój skromny, ale jakże cenny Dar SercaŚmiech

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.