Dar serca dla dzieci z AFRYKI

Na ręce pani Agnieszki Jochlik, a za jej posrednictwem nasza szkoła - przyszedł LIST z AFRYKI. Otrzymaliśmy potwierdzenie darowizny, w postaci skromnych środków pieniężnych, zebranych  przez społeczność naszego gimnazjum podczas ubiegłorocznej Akcji Charytatywnej i przekazanej kolegom z MONASAO w AFRYCE na edukację, za posrednictwem fundacji Solidarni.

My - nazywani Rodzicami grupy dzieci "Mungo ti Nagia" - otrzymalismy również z Republiki Środkowej Afryki piękny i wzruszający list, którego przeczytanie polecam wszystkim naszym uczniom. W. Sitarz

Potwierdzenie darowizny POBIERZ

list - część I POBIERZ                   list - część II POBIERZ 

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.