Dzień Dziecka

1 czerwca przebiegał w naszej placówce pod egidą Święta Dzieci. Pamiętali o nich Rodzice, - Rada Rodziców ufundowała dla wszystkich uczniów pyszne lizaczki
Sama młodzież pamiętała również o swoich kolegach i koleżankach organizując - już ostatnie - Słodkie Przerwy dla dzieci z NEPALU oraz dla chorego Krzysia.
Serce rośnie, gdy na stolikach Słodkich Przerw piętrzą się wspaniale ułożone, pachnące wypieki, galaretki, czy babeczki wykonane przez rodziców lub samych uczniów. Łącząc przyjemne z pożytecznym możemy otworzyć serce i wesprzeć osoby potrzebujące pomocy. Dziękujemy więc WSZYSTKIM OFIARODAWCOM i organizatorom tegorocznej AKCJI,mając nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym będziemy nadal ofiarowywać swoje serca potrzebującym.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.