XII Konkurs na Prezentację w Języku Angielskim

5 czerwca, w Zielonej Sali gościnnego Centrum Kultury "Karolinka",  odbyła się XII edycja Okręgowego Konkursu na Prezentację w Języku Angielskim, zorganizowana przez społeczność Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzinonkowie, pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta, dr Gabriela Tobora. W Jury zasiadali: mgr Weronika Sitarz - przewodnicząca, mgr Ewa Klimkowicz -pomysłodawczyni i organizatorka I edycji tego konkursu w roku 2001, mgr Joanna Bojczyk, mgr Adam Staś. Honorowym członkiem Jury konkursowego była mgr Joanna Kwiecińska - dyrektor Zakładu Placówek Oświatowych w Radzionkowie. W konkursie wzięło udzuał 43 uczniów z 5 szkół Radzionkowa, Tarnowskich Gór, Świerklańca oraz Bytomia. Młodzież współzawodniczyła w trzech kategoriach: wiersz, piosenka i scenka.

 Poziom prezentacji we wszystkich kategoriach tradycyjnie był wysoki, lecz rywalizacja przebiegała w atmosferze życzliwosci i wspaniałej zabawy.

Oto wyniki:
Kategoria WIERSZ
I miejsce Elżbieta Nowicka z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Tarnowskich Górach
II miejsce Mateusz Pyka z Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie
III miejsce Łukasz Tomczyk z Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie
Wyróżnienie Anna Ksiażek z Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie
Kategoria PIOSENKA:
I miejsce Aneta Szulc z Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie
II miejsce Dominika Kalinowska i Aleksandra Giza z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Tarnowskich Górach
III miejsce Dominika Kwiatkowska z Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie
Wyróżnienie Kinga Müller z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Świerklańcu
Kategoria SCENKA:
I miejsce  scenka: "at the Doctor's" z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Świerklańcu
II miejscez scenka: William Shakespeare: "Romeo and Julie" z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Tarnowskich Górach
III miejsce scenka: from e book "English Sketches" by Doug Case and Ken Wilson? "The shoe Stall" z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Tarnowskich Górach
Wyróżnienie scenka autorstwa uczniów: "Shiny lipstics and dirty socks" z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Tarnowskich Górach
Widzowie i wszyscy uczestnicy konkursu poprzez głosowanie wybrali najbardziej ulubionego wykonwacę, przyznając mu NAGRODĘ PUBLICZNOSCI. W tej edycji furorę wsród publiczności zrobili odtwórcy scenki

Głęboki ukłon i serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji XII edycji konkursu; sponsorom ( firmom: TanQuid, AKKnet Sp.zo.o., Compnet2, LW Trans Lesław Pachulski, wydawnictwom LONGMAN i Nowa Era oraz Burmistrzowi Miasta Radzionków), dzięki którym Jury  mogła uhonorować pięknymi nagrodami wszystkich wyróżnionych uczestników konkursu, uczniom czuwającym nad nagłośnieniem, prowadzeniem, poczęstunkiem i częścią artystyczną ( zespołowi tanecznemu FESS i Szkolnemu Kabaretowi "Pod O - Bojczykiem") oraz całej obsłudze technicznej, a zwłaszcza ich opiekunom - mgr Ewelinie Podzimskiej - Czerniewicz, mgr Agnieszce Rudoll, mgr Agnieszce Jochlik oraz dyrekcji szkoły.
Już zapraszamy na kolejną edycję konkursu w przyszłym roku, a tymczasem zachęcamy do odwiedzenia Galerii zdjęćŚmiech
              z-ca dyrektora, mgr Weronika Sitarz

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.