Szkolny Piknik

28 czerwca społecznosć gimnazjum zaplanowała szkolny piknik. Niestety - pogoda nam nie dopisała, co wcale nie przeszkodziło w doskonałej zabawie na terenie szkoły. Wszyscy aktywnie włączyli się w śpiewanie najbardziej znanych przebojów, dzięki KARAOKE poprowadzonemu przez pana Marka, który zrealizował naszą zabawę charytatywnie. Jak to zwykle bywa, ujawniły się kolejne, wyjątkowe talenty wokalne! Niektórzy uczniowie rozłożyli koc, lub zasiedli w grupach koleżeńskich, organizując sobie rozgrywki gier towarzyskich. Opiekunka Szkolnego Koła Caritas przygotowała słodki poczęstunek, aby uhonorować członkinie koła zaangażowane w całoroczną działalnosć charytatywną. ( zdjęcia w galerii).

Składamy serdeczne podziękowanie Radzie Rodziców, Radzie Młodzieży i panu Markowi za tak wesoły - mimo deszczu - dzień szkolnyŚmiech

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.