Bal Pożegnalny Absolwentów rocznika 2009 - 2012

27 czerwca odbył się tradycyjny Bal Pożegnalny Absolwentów. Tym razem uczniowie klas trzecich, a już w dniu 29 czerwca absolwenci, spotkali się w jednym z lokali Radzionkowa, aby wraz z nauczycielami spędzić czas inaczej. Wszyscy piękni - dziewczęta w specjalnie przygotowanych na ten dzień kreacjach i kusztownie ułożonych fryzurach, a chłopcy w pięknych garniturach i koszulach ozdobionych krawatami - jacyś tacy bardziej dojrzali, ale i radośni. Dali wyraz tej radości bawiąc się doskonale przy wspaniałej muzyce przygotowanej przez DJ. Spotkanie to na długo pozostanie w naszej pamięci, wywołując ciepły uśmiech na twarzy.

Składamy serdecznie podziękowania Radzie Rodziców, która w całości przygotowała tegoroczny Komers. Dziękujemy również wszystkim rodzicom, którzy czuwali nad naszym bezpieczeństwem i zaoferowałi swoją wszelką pomoc przy organizacji tego niezapomnianego spotkaniaŚmiech Zdjęcia wspomnieniowe znajdziecie w galerii. Zdjęcia w dużym formacie można sobie zgrać u z-cy dyr. Weroniki Sitarz.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.