Dzien Edukacji Narodowej

Tegoroczne obchody Dnia Edukacji Narodowej obfitowały w wiele ważnych wydarzeń. Uczniowie pod opieką mgr Bogumiły Szczudło, mgr Joanny Bojczyk oraz mgr Danuty Mikiny przygotowała piekną, pełną humoru i ciepłych słów uczniów akademię. Wspaniałym ukoronowaniem tego święta było uhonorowanie mgr Sylwii Piekarczyk Nagrodą Burmistrza Miasta, podczas uroczystości miejskich Dnia Edukacji.


Na tym samym spotkaniu absolwenci naszej szkoły otrzymali Nagrody Burmistrza Miasta za wybitne osiągnięcia w nauce oraz sukcesy w konkursach naukowych, artystycznych i sportowych.

  • Nagrodę I stopnia otrzymały Marta Prodlik oraz Anna Karp;
  • Nagrodę II stopnia otrzymał Karol Książek;
  • Nagrodę III stopnia otrzymały Monika Szołtysik oraz Wiktoria Anczok


Te wspaniałe osiągnięcia naszych absolwentów świadczą o doskonałym wypełnianiu przez nauczycieli Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka misji wychowywania młodych ludzi. To świadomość współodpowiedzialności za rozwój dzieci, ich ukształtowanie i przygotowanie do dorosłego życia. To również ogromna duma i radość, gdy widzimy, jak nasi podopieczni stają się z każdym dniem ludźmi coraz bardziej dojrzałymi i świadomymi otaczającego ich świata.

Być nauczycielem, to zajęcie bardzo wyjątkowe. W tej pracy potrzebna jest ogromna wiedza, wrażliwość i nieprzeciętna inteligencja.Niezbędne jest również powołanie. Powołanie, które odnajdujemy każdego dnia na nowo w ciepłych i mądrych spojrzeniach naszych uczniów.

 

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.