Inauguracja roku szkolnego 2012/2013

3 września odbyła się UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2012/2013 poprzedzona Mszą świętą w intencji społeczności gimnazjalnej w kościele św. Wojciecha, a celebrowaną przez księdza Krzysztofa Pysznego - naszego nowego katechetę.
Po chwilach zadumy i modlitwy społeczność gimnazjalna udała się do tradycyjnie dla nas gościnnego
Centrum Kultury "Karolinka" ...

 

na akademię przygotowaną przez uczniów, pod kierunkiem mgr Beaty Duch oraz Izabeli Leńdźwy, przy wsparciu mgr Agnieszki Jochlik- piękny taniec zespołu FESS i mgr Joanny Bojczyk- wspaniałe prezentacje kabaretu "Pod O-Bojczykiem". Zobaczyliśmy również doskonale przygotowaną przez Kamila Bombę prezentację multimedialną o naszej szkole, która w postaci fotoreportażu opatrzonego merytorycznymi komentarzami, przybliżyła najmłodszym kolegom - pierwszoklasistom - to, co dla nas najważniejsze i z czego jesteśmy dumni.

 

...Uroczystość szkolną uhonorował swoją obecnością zastępca burmistrza miasta, pan Bernard Skibiński.

Pan dyrektor, mgr Marek Napieraj, ogłaszając oficjalnie rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego wyraził nadzieję, że będzie on tak dobry, jak ostatni i życzył wszystkim kolejnych sukcesów naukowych, artystycznych i sportowych. I znów zabrzmiał pierwszy dzwonek...Śmiech

Po akademii uczniowie klas I zostali przydzieleni do poszczególnych oddziałów i spotkali się ze swoimi wychowawcami.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.