KONWENT WYBORCZY

18 września odbył się apel szkolny, podczas którego pan dyrektor Marek Napieraj omówił szczegółowo sprawy organizacyjne związane z zapisami statutowymi szkoły. W swoim wystąpieniu położył szczególny nacisk na sprawy dyscypliny, szacunku do wszystkich pracowników szkoły i siebie nawzajem, poszanowania mienia szkoły oraz obowiązku posiadania Zeszytu Korespondencji.

 

Drugą część apelu zdominował Konwent Wyborczy. Pięciu uczniów kandydujących do Prezydium Rady Młodzieży przedstawiło swoje Programy Wyborcze. Kandydatami  do reprezentowania społecznosci gimnazjalnej w nowym roku szkolnym są: z klasy II a - Arnold Wolszleger, z kl. IIId - Hanna Bryniak , Marcelina Bujoczek oraz Krzysztof Jasiok oraz z klasy III e - Kamil Bomba.

Wybory odbędą się  za tydzień - 25 września. Do tego czasu mozna wczytywać się w programy wyborcze poszczególnych kandydatów zamieszczone na plakatach wyborczych rozwieszonych na terenie szkoły. Młodzież będzie również wybierać opiekuna Rady Młodzieży na bieżący rok szkolny.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.