Międzynarodowa konferencja w Krakowie

Nauczycielki naszej szkoły - pedagog szkolny, mgr Katarzynna Skowronek oraz nauczycielka języka angielskiego, mgr Agnieszka Rudoll uczestniczyły w Międzynarodowej Konferencji "Kreatywność i przedsiębiorczość w edukacji - od teorii do praktyki", która odbyła się 21 września w Krakowie. Patronatem honorowym konferencji był m.in.Minister Edukacji Narodowej. Organizatorem było Polskie Stowarzyszenie Kreatywności i British Council – partnerzy międzynarodowego projektu CENTRES – Kreatywność i przedsiębiorczość w edukacji.

 Program konferencji obfitował w wiele interesujących prezentacji  i wykładów oraz przykładów dobrej praktyki,  prezentowanych przez naukowców i praktyków z wielu krajów Europy. Wśród tematów spotkań można wymienić: "Przedsiębiorstwo społeczne w nauczaniu - jak zacząć?", "Nie zwlekaj - przekuj swój pomysł w działanie", "Swiat zmienia się dzieki kreatywności...". "Twórczy nauczyciel twórczego ucznia" i wiele innych. Panie uczestniczyły również w module warsztatowym "Trzy kroki do...", polegającym na symulacji procesu "od idei do realizacji"

Zdjęcia z konferencji mozecie zobaczyć w galerii.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.