DZIEŃ PIERWSZOKLASISTY

2 października uczniowie klas pierwszych obchodzili Dzień Pierwszoklasisty.
Zgodnie z tradycjami szkoły w pierwszej części obchodów pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły.

Ceremonię przygotowała i poprowadziła nowowybrana Rada Młodzieży pod przewodnictwem jej przeowdniczącego - Kamila Bomby. Przybliżył on swoim młodszym koleżankom i kolegom cel nadrzędny szkoły oraz postać Patrona, Ojca Ludwika Wrodarczyka OMI. Głos zabrał również dyrektor szkoły, mgr Marek Napieraj. W swoim wystąpieniu podkreślił rangę Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w swietle jej tradycji, dorobku oraz osiągnięć wychowawczych, naukowych, artystycznych i sportowych.
Druga część obchodów - tradycyjnie zabawowa - pozwoliła poszczególnym zespołom klasowym zaprezentować przygotowane przez siebie programy artystyczne. W ramach wesołej rywalizacji przedstawiciele klas wzięli udział w kilku zabawowych konkurencjach, podczas których musieli wykazać się umiejętnoscią rysowania karykatur dyrekcji, picia mleczka, sprytem podczas zabawy "Krzesełka" oraz szerokim uśmiechem po wypiciu kwaśnego napoju, a także umiejętnościami wokalnymi podczas śpiewania "trudnej" kołysanki  o kotku.
Wszyscy doskonale się bawili. ŚmiechOd tego dnia uczniowie klas pierwszych oficjalnie stali się pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej naszej szkoły.Bardzo dziękujemy wychowawcom za pomoc w przygotowaniu klas I do Dnia Pierwszoklasisty, a Radzie Młodzieży za świetnie przygotowanie i realizację obchodów tego tak ważnego dla naszych najmłodszych kolegów dnia.                                                                                                                                                       z-ca dyr. Weronika Sitarz

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.