Wizyta Koła Dziennikarzy w redakcji gazety "GWAREK"

Dnia 4 października 2012 roku młodzi dziennikarze naszego Gimnazjum gościli w Redakcji tygodnika „Gwarek”.

Podczas spotkania z redaktorem naczelnym,  panem Jarosławem Myśliwskim, mieli niecodzienną okazję przyglądać się procesowi łamania gazety, wykonać warsztatowe  ćwiczenie dziennikarskie oraz zaspokoić głód wiedzy, zadając najprzeróżniejsze pytania m.in. o koszt wydania tygodnika. Otrzymaliśmy także możliwość zamieszczania swoich artykułów na łamach ”Gwarka” oraz cenną  propozycję udziału w warsztatach dziennikarskich.
Bardzo dziękujemy za życzliwe przyjęcie.

Opiekunowie oraz członkowie Koła Dziennikarskiego

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.