Integracja klasy I d na Księżej Górze

29 września uczniowie klasy Id wraz z wychowawcą, panią Aleksandrą Pachulską oraz nauczycielem wychowania fizycznego, panem Leszkiem Suderem, udali się na Księżą Górę, by w miły i atrakcyjny sposób zintegrować się w nowym zespole klasowym.

Pierwszym punktem tego dnia był marsz na orientację, który doskonale ćwiczy spostrzegawczość. Uczniowie otrzymali specjalnie przygotowane przez pana Leszka Sudera mapy, na których naniesione były punkty do odnalezienia na terenie Księżej Góry. Zwycięskim zespołem w tej konkurencji okazała się grupa o nazwie ”Kwa kwa” J, w skład której weszli: Rafał, Daniel oraz Bartek. Następnie młodzież  wzięła udział w ognisku klasowym. I choć początkowo ogień wcale nie chciał się palić, to i tak daliśmy radę! Kiełbaski upiekły się wspaniale i miały tego dnia wyjątkowy smak!  To nic, że 9 z nich spłonęło w ogniu lub zjadły je psy pana Leszka. To był naprawdę udany dzień!

                                                               Aleksandra Pachulska

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.