Wycieczka edukacyjna do stolicy Polski

 

W dniach 9 i 10 października uczniowie klas II i III wzięli udział w niepowtarzalnej i pełnej wrażeń wycieczce edukacyjnej do Warszawy. W programie wyjazdu była przede wszystkim wizyta w Centrum Kopernika oraz w Sejmie Rzeczypospolitej, zwiedzanie budynku i ogrodów Biblioteki Uniwersyteckiej, przepięknych, jesiennych Łazienek oraz Starego Miasta i placu zamkowego. Organizatorkami wycieczki były panie Izabela Leńdźwa, Beata Duch, Joanna Krakowiak, Agnieszka Rudoll oraz Danuta Mikina. Gościnnie, w wycieczce wzięła również udział z-ca dyr. Weronika Sitarz.

Pełna relacja z wycieczki zostanie zamieszczona niebawem. Już zapraszam do Galerii zdjęć na relację fotograficznąŚmiech

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.