Szkolna akademia z okazji Dnia Edukacji

 12 października społeczność szkolna uczciła nadchodzące Święto Edukacji. Korytarze promieniały od uśmiechów uczniów pozdrawiających swoich nauczycieli i składających im życzenia. Były to życzenia ciepłe, pełne wdzięczności, czego dowodem był własny wkład pracy w przygotowanie oryginalnych niespodzianek.

 

Wśród nich znalazły się kolorowe kaligramy z życzeniami ( zobaczcie je w Galerii), ręcznie wykonane kwiaty wręczone nauczycielom podczas akademii oraz "Jabłka mądrości" do których przywiązano piękne słowa:"Dziękujemy, że pozwalacie nam wzrastać razem z Wami". Uczniowie, pod kierunkiem mgr Eweliny Podzimskiej - Czerniewicz oraz mgr Agnieszki Rudoll przygotowali również akademię dedykowaną nauczycielom. Były tam wzruszające słowa podziękowań,które w imieniu uczniów przekazała Rada Młodzieży i spontaniczne "sto lat!' zaśpiewane przez wszystkich uczniów. Były również chwile pełne poczucia humoru w scenkach zagranych przez uczniów klas II i III, a także kabaretu "Pod O-Bojczykiem". Zajaśniała też na firmamencie naszej placówki nowa, artystyczna gwiazda w postaci zespołu rockowego, który żywiołowo towarzyszył utalentowanej Anecie w trzech piosenkach. Był to niezwykle udany debiut artystyczny! Życzymy zespołowi prowadzonemu przez panią Katarzynę Sobczyk, dalszych sukcesów w rozwijaniu pasji muzycznych.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.