Dzień Niepodległosci

Społeczność Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka w Radzionkowie uczciła Narodowe Święto Niepodległości przypadające 11 listopada, uczestnicząc w obchodach miejskich. Tradycyjnie szkołę reprezentował poczet sztandarowy podczas Mszy w intencji Ojczyzny, ofiarowanej przez Związek Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych, a także podczas uroczystości składania wiązanek kwiatów pod pomnikiem Powstańców Śląskich.
Młodzież gimnazjum utrwaliła wiadomości o odzyskaniu niepodległości podczas godzin z wychowawcą klasy, na których realizowane były tematy wg specjalnie przygotowanych scenariuszy z cyklu „Jeszcze Polska nie zginęła… Narodowy Dzień Niepodległości”

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.