Witamy gościa z Portugalii!

23 listopada przyleciała do Polski aż z Portugalii pani Cristina Anjinho w ramach wizyty przygotowawczej Comenius. Celem spotkania naszego gościa z nauczycielkami naszej szkoły, mgr Eweliną Podzimską - Czerniewicz ( koordynatorką wizyty przygotowawczej w szkole), mgr Agnieszką Rudoll oraz mgr Sylwią Piekarczyk było napisanie kolejnego Projektu Współpracy Międzynarodowej COMENIUS, w ramach współpracy dwustronnej lub trójstronnej krajów europejskich, w obrębie placówek oświatowych. Projekt ten zakłada pogłębianie umiejętności językowych uczniów oraz podnoszenie motywacji do nauki języka. Nasz gość z Portugalii spotkał się również z uczniami podczas lekcji języka angielskiego oraz - zaproszony przez mgr Barbarę Szołtysik - z całą społecznością szkoły podczas Dnia Niemieckiego w ramach realizowanego przez naszą placówkę w dniu 26 listopada, Deutsch Wagen Tour.

Wizyta pani Cristiny Anjinho zakończyła się, lecz współpraca będzie kontynuowana poprzez łącza internetowe. W lutym ostatecznie doszlifowany projekt zostanie złożony w Agencji i będziemy mocno trzymać kciuki za jego akceptację i przyznanie środków finansowych na jego realizację.Śmiech

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.