Wielka GÓRA GROSZA!

W dniach od 26 listopada do 7 grudnia społeczność gimnazjalna uczestniczyła w XIII Ogólnopolskiej Akcji Góry Grosza organizowanej przez Towarzystwo „NASZ DOM” na rzecz dzieci z Domów Dziecka. Akcja przebiegała pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

 Organizacją zbiórki pieniędzy w naszej placówce zajęła się Rada Młodzieży pod kierunkiem opiekunki, mgr Barbary Szołtysik. Hasło przewodnie akcji „Jeden grosz znaczy niewiele, ale góra grosza jest największa na świecie” uświadomiło młodzieży, że każda drobna moneta może pomóc koledze lub koleżance. Wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły otworzyli swoje serca i włączyli się aktywnie do zbiórki pieniążków w celu zebrania Góry Grosza.
Efekt przeszedł nasze oczekiwania!

Cieszymy się z wyniku i z radością przekażemy ową Górę Grosza potrzebującym wsparcia koleżankom i kolegom wraz z życzeniami Wesołych Świąt!!!

A WAM WSZYSTKIM serdecznie dziękujemy za DAR SERCAŚmiech

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.