Piękna pasja Dominiki.

„Nie sztuką jest kochać konia,
sztuką jest,
aby koń pokochał ciebie”

Uczennica klasy III c, Dominika Góralczyk od ponad 4 lat trenuje jazdę konną. Pod okiem osobistego trenera w Zbrosławicach doskonali swoje umiejętności jeździeckie i z roku na rok poznaje kolejne stopnie wtajemniczenia tego pięknego sportu.

1 grudnia 2012r. Dominika zdobyła Brązową Odznakę Polskiego Związku Jeździeckiego.
Obecnie, przez kilka kolejnych miesięcy, będzie przygotowywać się do zdobycia kolejnego lauru, jakim jest  Srebrna Odznaka Polskiego Związku Jeździeckiego.

 

Dominika swoją przyszłość wiąże z jeździectwem. Konie to jej wielka miłość i pasja.
Jazda konna nie zawsze bywa łatwa i przyjemna. Trzeba przede wszystkim bardzo dobrze poznać swojego konia i go zrozumieć, aby nawiązać z nim dobry kontakt. Trzeba o niego dbać i go pielęgnować. Poza tym, sprzęt do jazdy oraz pracy z koniem - by mógł służyć przez lata - musi być systematycznie poddawany zabiegom konserwacyjnym. Treningi wymagają dużego zaangażowania i wiary w siebie oraz systematyczności i konsekwencji.

GRATULUJEMY Ci Dominiko zdobycia Brązowej Odznaki Polskiego Związku Jeździeckiego. Podziwiamy Cię i wiernie kibicujemy, życząc wytrwałości oraz spełniania wszystkich marzeń związanych z pasją jeździecką.Śmiech

 

 

 

 

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.