MIKOŁAJ w szkole

6 grudnia, to tradycyjne Święto związane z wizytą Św. Mikołaja!
I nas - bardzo grzeczne dzieci - odwiedził Mikołaj. Częstował pysznymi krówkami ufundowanymi przez Radę Rodziców, pozował do zdjęć, przekazywał dobre rady i wskazówki. Młodzież - jako wyraz wdzięczności zaśpiewała Mikołajowi piosenki, gromadząc się na parterze szkoły. Prawdziwym przebojem stała się piosenka "Pada śnieg", zaśpiewana przez wszystkich, a zarazem zatańczona!
Równolegle kontynuowaliśmy trwającą od 3 grudnia Akcję Paczka 2012 dla dzieci z Ukrainy, zainicjowaną w naszej szkole przez Tomka - harcerza, w związku z akcją zorganizowaną przez Związek Harcerstwa Polskiego.
Za wszystkie dary i dobre serce bardzo dziękujemy.
św. Mikołaj przekazuje Wam Wszystkim serdeczne pozdrowienia i słowa dumy z tego, że społeczność Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka potrafi, świetnie się bawiąc, ofiarować potrzebującym swoje serce. Śmiech

Zdjęcia znajdziecie w Galerii.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.