Projekt Gimnazjalny - Szkolne Zawody Piłki Siatkowej Dziewcząt

 

W dniach od 17 do 19 grudnia odbyły się szkolne zawody piłki siatkowej dziewcząt, zorganizowane w ramach projektu gimnazjalnego „Piłka siatkowa”, realizowanego przez zespół uczennic. W skład zespołu projektowego wchodziły: Karolina Tyczka, Paulina Krupa, Agnieszka Nowakowska oraz Agnieszka Mateja. Pracami zespołu kierowała nauczycielka Wychowania Fizycznego, mgr Jolanty Stanisz.

W poniedziałek i wtorek grało 10 drużyn, z których do finału przeszły 3 najlepsze.
Finały odbyły się w środę – 19 grudnia. Dziewczęta reprezentujące klasy IIB, IIIA i IIIB ostro rywalizowały ze sobą zasadą każdy z każdym. Wynik końcowy był zachwycający:
I miejsce zdobyła drużyna klasy IIIA
II miejsce zdobyła drużyna klasy IIIB
III miejsce zdobyła drużyna klasy IIB.
Tego samego dnia zwycięskie drużyny otrzymały dyplomy, a każda siatkarka słodką nagrodę za wyczerpującą walkę i pełną emocji grę. Sponsorami nagród była nasza szkoła, a zakupiła je opiekunka grupy realizującej projekt. Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Szkolne zawody zakończyły realizowany przez uczennice projekt.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.