Czy muzyka może malować?

Uczniowie klas pierwszych przygotowali wystawę prac plastycznych pod hasłem "Czy muzyka może malować?". Mieści się ona na korytarzu I piętra. W galerii prac zamieszczone są interpretacje plastyczne utworów Antonio Vivaldiego z cyklu koncertów skrzypcowych pod wspólnym tytułem "4 pory roku" . Prace ilustrujące utwory poznane na lekcjach Muzyki, prowadzonych przez mgr Weronikę Sitarz, "Wiosnę" - cz. I  pierwszego koncertu oraz "Zimę" cz. I czwartego koncertu skrzypcowego Antonio Vivaldiego - kompozytora Baroku - potwierdziły tezę zawartą w tytule wystawy. Odpowiedź na postawione pytanie jest oczywista - TAK - muzyka może malować Śmiech

Zdjęcia z tej pięknej wystawy znajdziecie w Galerii

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.