Szkolne Dni Profilaktyki

W dniach 15, 22, 23, 24 i 25 stycznia w szkole odbyły się Szkolne Dni Profilaktyki. Podczas realizacji cyklu spotkań uczniów z wychowawcami klas oraz ze specjalistką Firmy "Krokus" poruszano tematy związane z przeciwdziałaniem zagrożeniom czyhającym na młodzież oraz  sposobom rozwiązywania konfliktów, a także przeciwdziałaniu agresji werbalnej i fizycznej. We wszystkich klasach przeprowadzony został Quiz wiedzy o zagrożeniach. Efektem lekcji na temat zagrożeń były plakaty wykonane przez zespoły klasowe, będące ANTYREKLAMĄ. Wyniki konkursu na plakat antyreklamowy oraz wyniki Quizu zostaną ogłoszone na Apelu szkolnym w dniu 29 stycznia. Koordynatorem Szkolnych Dni Profilaktyki była mgr Katarzyna Skowronek, szkolny pedagog.

Zdjęcia plakatów z antyreklamami znajdziecie w GaleriiŚmiech

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.