Rozstrzygnięcie Konkursów o tematyce Profilaktycznej

Rozstrzygnięto konkurs profilaktyczny, którego organizatorem była Pełnomocnik Burmistrza do spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Radzionkowie pani Justyna Konik. Nad organizacją i przebiegiem konkursu w naszej placówce czuwała mgr Katarzyna Skowronek – Pedagog Szkolny.
Konkurs przeprowadzony został w dwóch kategoriach:
literackiej – opowiadanie pt.: „Wybieram Życie” oraz
plastycznej -  plakat w technice cyfrowej pod hasłem : „Wybieram Życie”

Wśród prac uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych gminy Radzionków nasi wychowankowie zajęli następujące miejsca:
W kategorii literackiej
I miejsce i tablet otrzymała Marta Wysypoł ,
III miejsce i pamięć 32 GB otrzymała Agata Flak.
W kategorii plastycznej
II miejsce i odtwarzacz MP4 otrzymała Daria Mrowiec,
III miejsce i pamięć 32GB otrzymał Łukasz Ungier
Uroczyste rozdanie nagród miało miejsce podczas apelu w dniu 29.01.2013 r.
Dyplomami zostali nagrodzeni także uczniowie, którzy zdobyli największą liczbę punktów w konkursie wiedzy na temat zdrowego, wolnego od uzależnień stylu życia.
Najlepsi okazali się :
Paweł Nowak z kl. II d i Grzegorz Ptak z kl. III c, z 36/42 pkt.
Patrycja Janta z kl. I d i Marta Ciborowska z kl. III d, z 35/42 pkt
Patryk Przykuta z kl. I a, Agnieszka Dunal z kl. I b, Oliwia Tobor z kl. II a, Sandra Musioł, Martyna Pyka, Mateusz Pietryga z kl. II b,  i Magda Maruszczyk z kl. III b, z 34/42 pkt.
W konkursie na najlepszy plakat będący antyreklamą życia spędzanego przy komputerze i pełnego uzależnień, zwyciężyła klasa III c . Nagrodą dla klasy będzie „Dzień bez pytania”!
Wszystkim zwycięzcom gratulujemy.Śmiech

Pedagog Szkolny, mgr Katarzyna Skowronek