SUKCES Kasi Bieleckiej w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Brynku

Dnia 7 lutego 2013r. uczennice naszej szkoły: Dagmara Wysocka z kl. III b oraz Katarzyna Bielecka z kl. I d wzięły udział w XIII MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKIM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW BRYNEK 2013. Udział uczniów naszego gimnazjum w przesłuchaniach recytatorskich to już wieloletnia tradycja...
Mottem konkursu były słowa: "Poezja bierze początek ze wzruszenia rozpamiętywanego w spokoju" ( W. Wordsworth).
Jury spodobał się występ uczennicy klasy Id, Katarzyny Bieleckiej, która zgodnie z Regulaminem Konkursu przygotowała dwa utwory: tekst poetycki Wisławy Szymborskiej "Nic dwa razy" oraz fragment prozy Elżbiety Jodko - Kuli "Olka". KASIA  zdobyła II miejsce w Konkursie, zwracając uwagę jury swoją wrażliwością na piękno recytowanego słowa. Prezentuąc wybrane przez siebie teksty, dostarczyła wszystkim emocji, które uczyniły ją zapamiętaną

mgr Aleksandra Pachulska


Przewodnikiem artystycznym Kasi jest mgr Aleksandra Pachulska
Serdecznie GRATULUJEMY uczennicy i jej nauczycielceŚmiech

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.