Sukces w konkursie „Wiem wszystko”

5 marca 2013 r. w auli Centrum Edukacji Ekonomiczno – Handlowej w Tarnowskich Górach odbył się "Dzień Gimnazjalisty w Ekonomiku". Jego celem jest budzenie idei przedsiębiorczości  oraz propagowanie wiedzy ekonomicznej wśród młodzieży szkół gimnazjalnych. Podczas imprezy odbyły się warsztaty prowadzone przez pracowników naukowych Górnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Chorzowie oraz konkurs "Wiem wszystko" oraz konkurencje sportowe.

Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły uczniów. Zespół I: Marta Wysypoł, Angelika Matejczyk, Victoria Jarząbek
Zespół II: Dagmara Wysocka, Wojciech Mikina, Kamil Horzela. Podczas warsztatów uczniowie wykonywali plakaty "Lidera kreatywności".  Wśród ośmiu reprezentacji gimnazjów najlepszy okazał się plakat naszego I zespołu. Dagmara Wysocka zwyciężyła w najciekawszej prezentacji plakatu naszego II zespołu. Pytania części konkursowej dotyczyły wiedzy ogólnej i ekonomii. Nasi uczniowie radzili sobie doskonale i oba zespoły przeszły do ścisłego finału zdobywając ostatecznie dwa pierwsze miejsca! Uczniowie otrzymali od organizatorów atrakcyjne nagrody oraz dużo słodkości. Zakończeniem Dnia Gimnazjalisty była rywalizacja sportowa. Były to gry sportowe o charakterze zabawowym.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i gratulujemy ciekawego pomysłu promocji szkoły.

Naszym uczniom gratulujemy zdobycia I i II miejsca w konkursie wiedzy.

Opiekun uczniów, mgr Danuta Mikina

 


Sukces w konkursie „Wiem wszystko”http://ekonomiktg.edupage.org/photos/icons/img011.jpg5 marca 2013 r. w auli Centrum Edukacji Ekonomiczno – Handlowej w Tarnowskich Górach odbył się "Dzień Gimnazjalisty w Ekonomiku". Jej celem jest budzenie idei przedsiębiorczości  oraz propagowanie wiedzy ekonomicznej wśród młodzieży szkół gimnazjalnych.

Podczas imprezy odbyły się warsztaty prowadzone przez pracowników naukowych Górnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Chorzowie oraz konkurs "Wiem wszystko" oraz konkurencje sportowe.
Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły uczniów. Zespół I:

W konkursie wiedzy miejsce I oraz II zajęły zespoły z Gimnazjum im. Ojca Ludwika Wrodarczyka z Radzionkowa. Miejsce III zdobyli uczniowie z Publicznego Gimnazjum nr 2 Sportowego im. Stanisława Babireckiego z Tarnowskich Gór.

W zmaganiach sportowych zwyciężyła drużyna z Gimnazjum Sportowego z Tarnowskich Gór. II miejsce przypadło uczniom z Gimnazjum nr 2 ze Strzebinia, III miejsce zajęli przedstawiciele Gimnazjum z Brynka.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok.


 

Normal 0 false 21 false false false PL X-NONE X-NONE

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.