LAUREATKA Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego

"Niech ten wiersz was chroni.
I błogosławieństwo
Gwiazda i droga nas wiodą.
Trafić w miejsce właściwe. Jak królowie.
Chodzi bowiem o radość: tego, kto znalazł i kto został znaleziony."
Ks. J. Szymik

Paulina ŚLĄZAK z klasy III e została LAUREATKĄ VI Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "To, co ważne, mój głos w sprawie wartości" pod patronatem ks. prof. J. Szymika i honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty.

Paulina została zaproszona na uroczystość podsumowującą konkurs wraz ze swoją nauczycielką, mgr Bogusławą Klimczok. Spotkanie z laureatami odbędzie się w Gimnazjum w Brynku 20 marca. W programie uroczystości znajdzie się między innymi spotkanie autorskie z Poetą, patronem Konkursu, ks.prof. J. Szymikiem.

Serdecznie GRATULUJEMY Paulinie i jej nauczycielceŚmiech

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.