Koejna szkolna wystawa w cylku - Nasze Galerie

W marcu, na parterowym  korytarzu pojawiła się kolejna wystawa prac uczniów w cyklu Nasze Galerie. Tym razem młodzież przygotowała wystawę plakatów informacyjno - artystycznych, łączących wiedzę biologiczną ze sztuką. Tematyka wystawy związana jest z ochroną roślin nasiennych - nagonasiennych i okrytonasiennych. Oglądając wystawę prac uczniów można przybliżyć sobie wiedzę o wyżej opisanych roślinach, zobaczyć jak wyglądają, poznać ich budowę wewnętrzną i zewnętrzną oraz cykl rozwojowy. Na plakatach przedstawione są również gatunki chronione. Opiekunem uczniów przygotowujących wystawę jest mgr Janina Heczko - Sapota, nauczycielka Biologii.

BIP

logo BIP

Polski Portal Edukacyjny
Polski Portal Edukacyjny

Nasz FacebookFACEBOOK

Nasze Miasto

Copyright © 2015. All Rights Reserved.